Doprava a platba

Zboží zasíláme prostřednictvím našich partnerů v  balicích. Bližší informace najdete po tabulkou

Doprava Dobírka s DPH Platba převodem s DPH Platba online - ePlaba  Poznámka
PPL 129,- 98,- 98,-  do 50 Kg
Česká pošta 155,- 130,- 130,-  do 50 Kg
Osobní odběr      

od 8:00  - 15:30 (po obdržení SMS)

Rozvoz      

pouze pro smluvní zákazníky

Toptrans 300 - 1500,- 300 - 1500,- 300-1500,-

pouze pro nadrozměrné zásilky

Prodávající si vyhrazuje právo změnit přepravní službu při překročení hmotnosti či velkosti zásilky. U nadrozměrných zasilek je zákazník vždy informován o skutečné částce za přepravu či změněně přepravní služby před odesláním.

Osobní vyzvednutí

Před vyzvednutím zboží Vám přijde SMS a email s povrzením o vyzvednutí. Potvrzení Vám pošleme, jakmile bude zboží připraveno k odběru. Běžně do 24 hodin od objednání. Upozornění - NELZE PLATIT KARTOU

Zboží bude zboží pro Vás uschováno následující 3 pracovní dny. Pokud zboží v této lhůtě neodeberete, bude vráceno zpět do prodeje.

Adresa výdejního místa: SASCO Automotive s.r.o, Průmyslová 862, 293 06 Kosmonosy. Okres Mladá Boleslav

PPL

PPL Vám dopraví balík do 50 kg na určenou adresu. Standardní čas doručení je do následujícího pracovní dne od převzetí.

Příjemci zásilky je zaslána SMS zpráva s informací o odesílateli, čísle zásilky a dobírce.  Příjemce je předem SMS informován službou PPL o možné době doručení. Dopravce zpravidla poskytuje dva pokusy doručení. PPL opatřuje balíky číselným kódem, který Vám bude odeslán pro poskytnutí sledování průběhu přepravy zásilky.

Sledování zasilky PPL

ePlatba

Jedná se o službu, která zjednodušuje platbu na internetu. Umožňuje Vám platit Vaší online bankou okamžitě, pohodlně a rychle. Díky této službě se pro Vás stává nákup velice komfortní

Při dokončování svého nákupu provedete platbu prostřednictvím svojí online banky. Jakmile využite služby ePlatba, přebírá zodpovědnost za platbu systém COMGATE. COMGATE Vám zašle informaci o výsledku platby za vybrané zboží. Po zaplacení jste přesměrovány zpět na webové stránky a systém pošle automaticky i informaci o stavu každé platby nám. Platba je nezvratná a nemáte možnost ve své bance platbu zrušit. My tak můžeme ihned expedovat zásilku.

Platba převodem na účet

Po dokončení objednávky Vám bude odeslán automaticky vygenerovaný email s údaji o platbě. Po uhrazení celkové částky bude Vaše objednávka připravována k expedici.

Kontaktní formulář

Neváhejte a kontaktujte nás!

Položky označené * jsou povinné.