Vyhledávání dílů

Hledání autodílu podle výrobce vozidla, katalogového čísla výrobce, VIN (identifikačního čísla vozidla), OE čísla nebo kódu EAN

 

Pokud nemůžete vyhledat díl na Vaše vozidlo, neváhejte nám zovolat a my ho vyhledáme za Vás.

  • Hledání autodílu podle výrobce vozidla
  1. Vyberte v levém sloupci kategorii vozidla "Osobní auta" nebo "Nákladní auta"
  2. Vyberte značku vozidla v záložce "vyberte značku"
  3. Vyberte model vozidla v záložce "vyberte model"
  4. Vyberte motorizaci vozidla v záložce "vyberte motorizaci"
  5. Vyberte kategorii, do které spadá díl, který hledáte
  6. Vyberte díl, který hledáte

 

  • Hledání autodílu podle OE (originální číslo), katalogového čísla nebo EAN

Pokud znáte přesné onačení dílu, který hledáte, zadejte ho do vyhledávacího pole v horní části stránek. Pokud se díl zobrazil v nabídce po odkliknutí kolonky "hledat", máte možnost si ho od nás zakoupit. Pokud ho nemáme, ale existuje za tento díl náhrada, tak se zobrazí také v nabídce.

Stejným principem je možné vyhledávat podle OE čísla nebo-li původního čísla dílu, které máme z výrobní linky v autě. Po zadání OE čísla se Vám zobrazí v nabídce kompatibilní díly, které je možné nahradit.

 

  • Hledání autodílu podle VIN

Jestliže neznáte údaje o vozidle ani číslo dílu, je nejvhodnější variantou hledat podle identifikačního čísla vozidla. Podle tohoto čísla umíme vyhledat správný díl zdarma. VIN kód naleznete v malém a velkém technickém průkazu. Skládá se celkem ze 17 znaků. Pošlete nám tento kód nebo nám ho zavolejte a my Vám vyhledáme konkrétní díl. V některých případech nejsme 100% schopni určit správnost dílu. Poté je jedinou možností díl demontovat, vyhledat na něm OE číslo a zadat ho vyhledávacího pole "vyhledávání" na našich stránkách.

Položky označené * jsou povinné.