Dodavatelé autodílů

V našem sortimentu najdete širokou škálu náhradních dílů od známých dodavatelů světových značek.

ALCO

je společnost, která působí na slovenském, českém a polském trhu. Již od roku 1993 poskytuje servis v oblasti maziv, olejů, tuků, past, chladicí kapaliny a odmašťovacích prostředků. Jedná se o velice kvalitní české produkty.

ATE

Je světově známí výrobce náhradní dílů. Jedná se německou společnost, která zaměřuje zejména na výrobu brzdových dílů, jako jsou brzdové kotouče, brzdové destičky, brzdové lanka ruční brzdy, brzdové hadičky, brzdové čelisti a další brzdové příslušenství. Spočetnost ATE (Continental Teves) patří do popředí největších světových výrobců a dodavatelů autodílů na světě.

BOSCH

Je světová značka, která je proslulá nejen autodíly ale i jinými produkty. Tato společnosti má přes 50 zastoupení ve světě. V sortimentu náhradních dílů značky BOSCH nalezneme startovací baterie (akumulátory), brzdové komponenty (kotoučové brzdy, bubnové brzdy, brzdové válce, převodové prvky, brzdové a hydraulické kapaliny), hnací řemeny (ozubené řemeny, sady ozubených řemenů, žebrované klínové řemeny), filtry (kabinový filtry, vzduchový filtry, kabinové filtry, palivové filtry), zapalovací svíčky, stěrače, světlomety a jiné autopříslušenství.

Bilstein

Společnost, která byla založena v roce 1954 v Německu je uznávaná za svou nejvyšší kvalitu autodílů. Jejich kvalita stanovuje ty nejvyšší standardy. Již od počátku BIELSTEIN vyvíjí kvalitní tlumiče pérování, které požívají automobilky v motoristickém sportu. BILSTEIN dodává náhradní díly do prvovýroby automobilek jako je například Mercedes-Benz.

BEHR / HELLA

Behr Hella Service dodává více jak 6 tisíc produktů do aftermarketového trhu po celém světě. Behr Hella servis patří do struktury společnosti MAHLE sídlící ve Stuttgartu. MAHLE dodává více jak 150.000 náhradních dílů. V sortimentu Behr Hella naleznete chladiče vody, ventilátory, vysoušeče, visko spojky, spínače ve vysoké kvalitě, které jsou dodávány do prvovýroby nákladních a užitkových vozů. Např. BMW, OPEL, MAN, DAF, VOLVO.

Blue Print

Anglická společnost Blue Print má v sortimentu více jak 24 tisíc autosoučástek. Blue Print dodává určité autodíly do prvovýroby zejména pro korejské automobilky. To dokazuje jejich kvalitu. Společnost je součástí BILSTEIN. Od tohoto výrobce nabízíme kvalitní autodíly, například brzdové kotouče Blue Print, brzdové čelisti Blue Print, brzdové destičky Blue Print, sada ložisek Blue Print, spojkovou sadu Blue Print a mnoho dalších.

Dayco

DAYCO je světlová společnost, která dodává zejména své autodíly do prvovýroby pro osobní automobily i pro nákladní automobily. Dayco je předním světovým poskytovatelem náhradních dílů. Má více jak 100 leté zkušenosti. V našem sortimentu najdete od tohoto výrobce rozvodové řemeny Dayco,  rozvodové sady s vodním čerpadlem dayco, alternátory, ploché a klínové řemeny, napínací kladky Dayco a vodící kladky.

Sachs

Německá společnost Sachs je přední dodavatel autodílů do prvovýroby. Autodíly jako jsou tlumiče pérování Sachs, spojkové lamely a přítlačné talíře Sachs, setrvačníky dodává významným automobilkám po celém světě. Tyto díly můžete u nás koupit na nízkou cenu. Sachs se řadí do nejvyšší třídy kvality náhradních dílů na trhu. Sachs je na trhu více jak 100 let a stála se součástí skupiny ZF Friechshafen v rozce 2001.

Valeo

Valeo je společnost, která je předním dodavatelem do automobilového průmyslu po celém světě. Své autodíly jakou jsou stěrače Valeo, vzduchové, kabinové a olejové filtry Valeo, dodává automobilkám do prvovýroby. Vznik této francouzské společnosti řadíme do data 1923. Za více jak 95 let svého působení na trhu se řadí mezi nejkvalitnější značky na trhu. U nás v sortimentu od této značky najdete levné autodíly, jako jsou sady spojek, filtry, stěrače, chladiče, osvětlení, brzdové příslušenství a ostatní.

Elring

Elring se řadí mezi největší výrobce mataloflexového těsnění v originální kvalitě na světě. Elring je dodavatel těsnění pro opravy motorů, které vyhovují veškerým požadavkům na trhu. Drží si vysoké standardy kvality a díky tomu dodává své komponenty většině výrobcům osobních i nákladní vozidel. Značka „Elring – das Original“ se stala známkou kvality, bezpečnosti a spolehlivosti. V naší nabídce naleznete plochá těsnění Elring, gufera, šrouby, sady těsnění pro turbodmychadla, sady těsní pro motory.

Položky označené * jsou povinné.